Matskedar matgafflar teskedar silver

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

MATSKEDAR, 14 st., MATGAFFLAR, 6 st., DESSERTSKEDAR, 2 st., KAFFESKEDAR, 19 st., silver, 1800-tal, snarlika, olika tillverkare, modell franska liljan (3 kaffeskedar engelsk snäckmodell), vikt ca 1500 g

slitage stämplade monogram

464747

2017-06-03