Matskedar matgafflar teskedar silver
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 500 SEK
MATSKEDAR, 14 st., MATGAFFLAR, 6 st., DESSERTSKEDAR, 2 st., KAFFESKEDAR, 19 st., silver, 1800-tal, snarlika, olika tillverkare, modell franska liljan (3 kaffeskedar engelsk snäckmodell), vikt ca 1500 g
slitage stämplade monogram
464747
2017-06-03