William Avar olja

William Avar olja
William Avar olja
William Avar olja
William Avar olja
William Avar olja
William Avar olja

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 500 SEK

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): La fille au bouzouki, signerad W Avar, olja på duk, 65x54 cm

464748

2017-05-26