Snapplåspistol

Snapplåspistol
Snapplåspistol
Snapplåspistol
Snapplåspistol
Snapplåspistol
Snapplåspistol
Snapplåspistol
Snapplåspistol

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SNAPPLÅSPISTOL, Balkan, 1800-tal, pipa med oktagonalt kammarstycke, flintsnapplås, helstock med mässingsklädd kolv, längd 50 cm
Proveniens Rashammar

stockskador

464767

2017-09-24