Klubbat för:
3 600 SEK
4 000 SEK
SNAPPLÅSPISTOL, Balkan, 1800-tal, pipa med oktagonalt kammarstycke, flintsnapplås, helstock med mässingsklädd kolv, längd 50 cm
Proveniens Rashammar
stockskador
464767
2017-09-24