Oscar Johannesson

Oscar Johannesson
Oscar Johannesson
Oscar Johannesson
Oscar Johannesson
Oscar Johannesson
Oscar Johannesson
Oscar Johannesson
Oscar Johannesson

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OSCAR JOHANNESSON (1883-1963): Skulptur, brons, porträtt av okänd man, signerad samt daterad 1933, gjutarstämpel Herman Bergman, höjd ink sockel 49 cm

464785

2017-05-31