Enrico Baj färglitografi Greta Garbo

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ENRICO BAJ (1924-2003): Greta Garbo, signerad Baj 42/100, färglitografi, bildyta ca 70x50 cm

464793

2017-05-26