Kabinettskåp

Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp

Klubbat för:

4 000 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

KABINETTSKÅP, 1900-talets första hälft, barockstil, delvis äldre delar, på benställning, ek, svärtade lister, intarsiadekor, invändigt med lådinredning, höjd ca 159, 73x38 cm

Kuntoraportti

Smärre skador, lös nyckelskylt medföljer

464820

Päivämäärä:

2017-05-26