Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
NILS NILSSON (1901-1949): Handarbete, signerad NN, olja på duk, 112x128 cm, målningen intygad på baksidan av konstnärens hustru Signe Nilsson och konstnärens son Åke Nilsson
464830
2017-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här