Nils Nilsson, Handarbete

Nils Nilsson, Handarbete
Nils Nilsson, Handarbete
Nils Nilsson, Handarbete
Nils Nilsson, Handarbete
Nils Nilsson, Handarbete
Nils Nilsson, Handarbete
Nils Nilsson, Handarbete
Nils Nilsson, Handarbete

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

NILS NILSSON (1901-1949): Handarbete, signerad NN, olja på duk, 112x128 cm, målningen intygad på baksidan av konstnärens hustru Signe Nilsson och konstnärens son Åke Nilsson

464830

2017-05-30