Servisdelar Rosenthal

Servisdelar Rosenthal
Servisdelar Rosenthal
Servisdelar Rosenthal
Servisdelar Rosenthal
Servisdelar Rosenthal
Servisdelar Rosenthal
Servisdelar Rosenthal
Servisdelar Rosenthal
Servisdelar Rosenthal
Servisdelar Rosenthal
Servisdelar Rosenthal
Servisdelar Rosenthal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVIS, 84 dlr, porslin, Rosenthal, modell "Winifred", förgyllda lövdekor på blå bård, bestående av: 15 mattallrikar, 9 djupa tallrikar, 12 förrättstallrikar, 11 assietter, såsskål, 2 skålar, 7 upplägningsfat, kanna, 12 tekoppar med fat, 11 kaffekoppar med fat, kaffekanna, sockerskål, gräddkanna

Enstaka mindre ej noterade nagg kan förekomma

464834

2017-05-26