Tillbaka till katalog

Breitling B2 herrarmbandsur

Breitling B2 herrarmbandsur
Breitling B2 herrarmbandsur
Breitling B2 herrarmbandsur
Breitling B2 herrarmbandsur
Breitling B2 herrarmbandsur
Breitling B2 herrarmbandsur
Breitling B2 herrarmbandsur
Breitling B2 herrarmbandsur
Breitling B2 herrarmbandsur
Breitling B2 herrarmbandsur
Breitling B2 herrarmbandsur
Breitling B2 herrarmbandsur
Breitling B2 herrarmbandsur
Breitling B2 herrarmbandsur
Breitling B2 herrarmbandsur
Breitling B2 herrarmbandsur

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

20 000 SEK

Beskrivning

BREITLING, B2, stål, armbandsur, ca 2006, automatiskt urverk, safirglas, datum, kronograf, vridring, refnr. A42362, serienr. 2001667, cal. 2892A2, originalband i läder samt viklås, diameter 44 mm, originaletui, ytterbox, instruktionsbok, putsduk samt certifikat stämplat juni 2006, (kvitto från delservice medföljer).

Konditionsrapport

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

464836

Datum:

2017-05-28