Tillbaka till katalog
Breitling B2 herrarmbandsur
Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Beskrivning
BREITLING, B2, stål, armbandsur, ca 2006, automatiskt urverk, safirglas, datum, kronograf, vridring, refnr. A42362, serienr. 2001667, cal. 2892A2, originalband i läder samt viklås, diameter 44 mm, originaletui, ytterbox, instruktionsbok, putsduk samt certifikat stämplat juni 2006, (kvitto från delservice medföljer).
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
464836
Datum:
2017-05-28