Stig Lindberg väggrelief

Stig Lindberg väggrelief
Stig Lindberg väggrelief
Stig Lindberg väggrelief
Stig Lindberg väggrelief
Stig Lindberg väggrelief
Stig Lindberg väggrelief

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG LINDBERG, relief, komposition med kvinna och man, Gustavsberg, signerad Stig L, a tergo stämplad Gustavsberg, keramik, 33x32 cm

464844

2017-05-26