Reseur 1900-talets början

Reseur 1900-talets början
Reseur 1900-talets början
Reseur 1900-talets början
Reseur 1900-talets början
Reseur 1900-talets början
Reseur 1900-talets början
Reseur 1900-talets början
Reseur 1900-talets början

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RESEUR, 1800-talets andra hälft, England, mässing, fasettslipat glas, urtavla med romerska siffror, höjd inkl handtag, ca 15 cm, nyckel finns

Bruksslitage, ej funktionstestad

464851

2017-05-26