Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RESEUR, 1800-talets andra hälft, England, mässing, fasettslipat glas, urtavla med romerska siffror, höjd inkl handtag, ca 15 cm, nyckel finns
Bruksslitage, ej funktionstestad
464851
2017-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här