Stångvapen Thailand

Stångvapen Thailand
Stångvapen Thailand
Stångvapen Thailand
Stångvapen Thailand
Stångvapen Thailand
Stångvapen Thailand
Stångvapen Thailand
Stångvapen Thailand

Såld för:

13 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

STÅNGVAPEN, 1 par, Thailand/Laos, böjda klingor med stålskuren dekor, fästen med dekorerade beslag i låglödigt silver och trä, längd 75 cm
Proveniens Rashammar

smärre skador

464854

2017-09-24