Träsnitt Japan

Träsnitt Japan
Träsnitt Japan

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KEISAI EISEN (1790-1848): 69 stations of the Kisokaido, no 1 Snow at Nihonbashi bridge on new year´s morning, utgivare Iseya Rihei ca 1838, 22x34 cm, oramad

Dublerad, lagningar, slitage, fläckar

464871

2017-06-06