Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
TULWAR, indisk, 1900-tal, klinga med etsad dekor, stålfäste med försilvrad dekor, längd 81 cm
Proveniens Rashammar
464876
2017-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här