Tulwar

Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

TULWAR, indisk, 1900-tal, klinga med etsad dekor, stålfäste med försilvrad dekor, längd 81 cm
Proveniens Rashammar

464876

2017-09-24