Klubbat för:
900 SEK
1 200 SEK
ELIAS BARUP, karmstol, 1950/60-tal, tillverkad för Gärsnäs, teak med ben i bok, grå klädsel (nyligen omklädd), sitthöjd 45 cm
Smärre bruksslitage.
464897
2017-05-26