Salongsgrupp

Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SALONGSGRUPP, 4 dlr, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal, bestående av trågsoffa, 1 par stolar samt salongsbord, vitbemålade med förgyllda detaljer, mått soffa sitthöjd ca 42, bredd 195 cm

Bruksslitage, skador, fanérsläpp

464898

2017-05-26