Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): (5) djurmotiv, 5 st., signerad, varav 4 akvareller och 1 blyerts, ca 18x20 cm
464901
2017-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här