Klubbat för:
1 700 SEK
3 000 SEK
KARI RIIPINEN (Finland, född 1952): "Warhol I" (rosa), signerad och daterad -90, 5/150, färgserigrafi, bladmått ca 120x80 cm
Oramad, hanteringsveck
464905
2017-05-27