Kari Riipinen Warhol serigrafi

Klubbat för:

1 700 SEK

3 000 SEK

KARI RIIPINEN (Finland, född 1952): "Warhol I" (rosa), signerad och daterad -90, 5/150, färgserigrafi, bladmått ca 120x80 cm

Oramad, hanteringsveck

464905

2017-05-27