Bordsur Frankrike

Bordsur Frankrike
Bordsur Frankrike
Bordsur Frankrike
Bordsur Frankrike
Bordsur Frankrike
Bordsur Frankrike
Bordsur Frankrike
Bordsur Frankrike
Bordsur Frankrike
Bordsur Frankrike

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSPENDYL, Frankrike, sent 1800-tal, marmor och förgylld metall, emaljerad urtavla, märkt "Just", höjd ca 42 cm

Åldersrelaterat slitage, Stockholms Auktionsverk garanterar inte funktionen

464908

2017-05-26