Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERIK GUSTAFSSONS MÖBELFABRIK, sybord / serveringsvagn, 1950/60-tal, lyftbar skiva med undervarande förvaring, rottingkorg, höjd ca 58, 39x59 cm
Smärre slitage
464916
2017-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här