Erik Gustafssons Möbelfabrik

Erik Gustafssons Möbelfabrik
Erik Gustafssons Möbelfabrik
Erik Gustafssons Möbelfabrik
Erik Gustafssons Möbelfabrik
Erik Gustafssons Möbelfabrik
Erik Gustafssons Möbelfabrik
Erik Gustafssons Möbelfabrik
Erik Gustafssons Möbelfabrik

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ERIK GUSTAFSSONS MÖBELFABRIK, sybord / serveringsvagn, 1950/60-tal, lyftbar skiva med undervarande förvaring, rottingkorg, höjd ca 58, 39x59 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

464916

2017-05-30