Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PEDANG LURUS, Java, 1800-talets slut, damaskerad klinga, försilvrat fäste och balja med växtdekor, längd 66 cm
Proveniens Rashammar
Skador, korrosion
464923
2017-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här