Vitrinskåp empirestil

Vitrinskåp empirestil
Vitrinskåp empirestil
Vitrinskåp empirestil
Vitrinskåp empirestil
Vitrinskåp empirestil
Vitrinskåp empirestil
Vitrinskåp empirestil
Vitrinskåp empirestil
Vitrinskåp empirestil
Vitrinskåp empirestil
Vitrinskåp empirestil
Vitrinskåp empirestil
Vitrinskåp empirestil
Vitrinskåp empirestil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITRINSKÅP, empirestil, 1800-tal, fanérade med mahogny, beslag i mässing, invändigt med hyllor, höjd ca 157, 94x3 cm, nyckel finns

Slitage, skador, lösa lister

464925

2017-05-27