Josef Frank rottingmöbler

Josef Frank rottingmöbler
Josef Frank rottingmöbler
Josef Frank rottingmöbler
Josef Frank rottingmöbler
Josef Frank rottingmöbler
Josef Frank rottingmöbler
Josef Frank rottingmöbler
Josef Frank rottingmöbler
Josef Frank rottingmöbler
Josef Frank rottingmöbler
Josef Frank rottingmöbler
Josef Frank rottingmöbler
Josef Frank rottingmöbler
Josef Frank rottingmöbler
Josef Frank rottingmöbler
Josef Frank rottingmöbler
Josef Frank rottingmöbler
Josef Frank rottingmöbler
Josef Frank rottingmöbler
Josef Frank rottingmöbler

Klubbat för:

39 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

JOSEF FRANK, rottinggrupp, 4 delar, bestående av soffa, längd 185, fåtöljer, 1 par, sitthöjd 47, bord med tidningshylla, höjd 53, diameter 89 cm, design Josef Frank för firma Svenskt Tenn 1930-tal, modellnummer 311, flätad rotting, lösa dynor i melerad vitbeige klädsel

Flätning med skador

464930

2017-05-26