Torsten Bergmark teckning

Torsten Bergmark teckning
Torsten Bergmark teckning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TORSTEN BERGMARK (1920-96): Hand, monogramsignerad och daterad TB -68, tusch, ca 44,5x53 cm

Hanteringsskador, oramad

464932

2017-05-26