Yngve Ekström serveringsvagn

Yngve Ekström serveringsvagn
Yngve Ekström serveringsvagn
Yngve Ekström serveringsvagn
Yngve Ekström serveringsvagn
Yngve Ekström serveringsvagn
Yngve Ekström serveringsvagn
Yngve Ekström serveringsvagn
Yngve Ekström serveringsvagn

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YNGVE EKSTRÖM, Swedese, serveringsvagn, ek, 1970-tal, höjd ca 54, 60x54 cm

Fläckar, slitage

464943

2017-05-30