Stolar sengustaviansk stil
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, 8 st., sengustaviansk stil, bemålad björk, träskuren dekor, b l a bladhölster och tandsnitt, textilklädd sits och ryggbricka, omkring 1900-talets mitt
Bruksslitage, några stolar med senare klädsel
464944
2017-05-26