Stolar sengustaviansk stil

Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil
Stolar sengustaviansk stil

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 8 st., sengustaviansk stil, bemålad björk, träskuren dekor, b l a bladhölster och tandsnitt, textilklädd sits och ryggbricka, omkring 1900-talets mitt

Bruksslitage, några stolar med senare klädsel

464944

2017-05-26