Necessär

Necessär
Necessär
Necessär
Necessär
Necessär
Necessär
Necessär
Necessär
Necessär
Necessär
Necessär
Necessär

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NECESSÄR, 1700-tal, rokoko, brännförgylld metall, dekor av voluter samt figurscener, inredning med utensilier, höjd ca 11 cm

Några delar saknas

464947

2017-05-27