Harald Frithjof Petersen oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARALD FRITHJOF PETERSEN (Norge, 1850-1933), fjordmotiv, signerad Harald Petersen, otydligt daterad, olja på duk, 100x156,5 cm

Duklagningar, färbortfall, retuscheringar, tryckskador från ram

464959

2017-05-27