Harald Frithjof Petersen oljemålning
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HARALD FRITHJOF PETERSEN (Norge, 1850-1933), fjordmotiv, signerad Harald Petersen, otydligt daterad, olja på duk, 100x156,5 cm
Duklagningar, färbortfall, retuscheringar, tryckskador från ram
464959
2017-05-27