Trädgårdsgrupp
2017-05-27
464994
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TRÄDGÅRDSGRUPP, 4 dlr, 1900-tal, bestående av bord, stol samt 2 karmstolar, vitmålade, bordets höjd 68, diameter 89, stolarnas sitthöjd ca 43 cm
Slitage och skador, lagningar, lösa dynor i trä.