Waldemar Sjölander skulptur

Waldemar Sjölander skulptur
Waldemar Sjölander skulptur
Waldemar Sjölander skulptur
Waldemar Sjölander skulptur
Waldemar Sjölander skulptur
Waldemar Sjölander skulptur
Waldemar Sjölander skulptur
Waldemar Sjölander skulptur
Waldemar Sjölander skulptur
Waldemar Sjölander skulptur

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

WALDEMAR SJÖLANDER (1906-1988): Mor med barn, skulptur, signerad och daterad Waldemar Sjölander 1953, Mexico, patinerad brons, höjd ca 95 cm,

Läs mer

464999

2017-06-11