Prakturnor empirestil

Prakturnor empirestil
Prakturnor empirestil
Prakturnor empirestil
Prakturnor empirestil
Prakturnor empirestil
Prakturnor empirestil
Prakturnor empirestil
Prakturnor empirestil
Prakturnor empirestil
Prakturnor empirestil
Prakturnor empirestil
Prakturnor empirestil

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

PRAKTURNOR, 1 par, empirestil, 1900-tal, målad och förgylld dekor av Medea och Moeveloce, hänklar med maskaroner, höjd ca 61 cm

465001

2017-06-07