Waldemar Sjölander skulptur
Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
WALDEMAR SJÖLANDER (1906-1988): Kvinnofigur, skulptur, signerad och daterad Waldemar Sjölander 1955(?), Mexico, patinerad brons, höjd ca 88 cm,
Läs mer
465002
2017-06-11