Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
AUGUST JERNBERG (1826-1896), "Mormor", signerad och daterad A Jernberg -85, olja på duk, ca 77x63 cm
465010
2017-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här