Waldermar Sjölander skulptur
Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
WALDEMAR SJÖLANDER (1906-1988): Kvinnofigur, skulptur, signerad och daterad Waldemar Sjölander 1952, Mexico, patinerad brons, höjd ca 155 cm,
Läs mer
465021
2017-06-11