Waldermar Sjölander skulptur

Waldermar Sjölander skulptur
Waldermar Sjölander skulptur
Waldermar Sjölander skulptur
Waldermar Sjölander skulptur
Waldermar Sjölander skulptur
Waldermar Sjölander skulptur
Waldermar Sjölander skulptur
Waldermar Sjölander skulptur
Waldermar Sjölander skulptur
Waldermar Sjölander skulptur
Waldermar Sjölander skulptur
Waldermar Sjölander skulptur

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

WALDEMAR SJÖLANDER (1906-1988): Kvinnofigur, skulptur, signerad och daterad Waldemar Sjölander 1952, Mexico, patinerad brons, höjd ca 155 cm,

Läs mer

465021

2017-06-11