Waldemar Sjölander skulptur
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WALDEMAR SJÖLANDER (1906-1988): Kvinna i badbalja, skulptur, otydligt signerad, gips, höjd ca 55 cm,
Läs mer
Nagg/bortfall
465023
2017-06-11