Evert Lundqvist torrnål

Evert Lundqvist torrnål
Evert Lundqvist torrnål

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EVERT LUNDQVIST (1904-1994): "Bonden", signerad, Evert Lundqvist, 18/50, torrnål, 39x38,

PROVENIENS:
Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)

465026

2017-05-28