Oljemålning efter Gerard Dou 1800-talets början

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GERARD DOU (1613-1675), efter, omkring år 1800-1820, porträtt, olja på duk, ca 24x18 cm

465030

2017-06-07