James herbert Snell oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAMES HERBERT SNELL (1861-1935), naturmotiv, signerad och daterad a tergo J Herbert Snell aug -05, olja på pannå, 12,5 x 21,5 cm

465051

2017-06-07