Mestrallet

Mestrallet
Mestrallet
Mestrallet
Mestrallet

Klubbat för:

2 800 SEK

1 200 SEK

PAUL LOUIS MESTRALLET (1886-?): stilleben, olja på pannå, signerad, 36x42 cm

465052

2017-05-31