Kakemon Japan 1900-tal

Kakemon Japan 1900-tal
Kakemon Japan 1900-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAKEMON, siden, Japan, 1900-talets första hälft, motiv av flodlandskap, kalligrafi, ca 68x42 cm

Reva

465058

2017-05-27