Henry Simpson oljemålningar

Henry Simpson oljemålningar
Henry Simpson oljemålningar
Henry Simpson oljemålningar
Henry Simpson oljemålningar
Henry Simpson oljemålningar
Henry Simpson oljemålningar

Klubbat för:

600 SEK

2 000 SEK

HENRY SIMPSON (1853-1921): (2), "In upper Egypt", "A Mosque", olja på pannå, signerade a tergo, en daterad 1910, ca 15x21 cm vardera

465062

2017-06-07