Klubbat för:
600 SEK
2 000 SEK
HENRY SIMPSON (1853-1921): (2), "In upper Egypt", "A Mosque", olja på pannå, signerade a tergo, en daterad 1910, ca 15x21 cm vardera
465062
2017-06-07