Skrivbord björk
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKRIVBORD, björk, 1900-talets början, sarg med tre lådor, två hurtsar varav en med sidodörr, dubbelsidigt, möjligt att placera centralt, höjd 79, 133x74 cm, nyckel till hurtsarna finns
Slitage, skador, lös del
465073
2017-05-27