Ampel 1800-talet andra hälft

Ampel 1800-talet andra hälft
Ampel 1800-talet andra hälft
Ampel 1800-talet andra hälft
Ampel 1800-talet andra hälft
Ampel 1800-talet andra hälft
Ampel 1800-talet andra hälft
Ampel 1800-talet andra hälft
Ampel 1800-talet andra hälft

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AMPEL, 1800-talets andra hälft, sex ljusarmar och ett sparljus gjutjärn och mässingsbeslag, höjd ca 88 cm

Dekorskador, mindre delar borta

465086

2017-05-30