Dha

Dha
Dha
Dha
Dha
Dha
Dha
Dha
Dha

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DHA, Burma/Thailand, 1900-tal, fäste och balja med dekorerad silverplåt, längd 91 cm
Proveniens Rashammar

465104

2017-09-24