Jan Davidsz dé Heem

Jan Davidsz dé Heem
Jan Davidsz dé Heem
Jan Davidsz dé Heem
Jan Davidsz dé Heem
Jan Davidsz dé Heem
Jan Davidsz dé Heem
Jan Davidsz dé Heem
Jan Davidsz dé Heem

Klubbat för:

34 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JAN DAVIDSZ DÉ Heem (1606-1684), hans art, Stilleben druvor i korg, bär senare signatur, olja på pannå, ca 49x41 cm

Skador, sprickor

465111

2017-05-27