Hörnbyrå rokoko

Hörnbyrå rokoko
Hörnbyrå rokoko
Hörnbyrå rokoko
Hörnbyrå rokoko
Hörnbyrå rokoko
Hörnbyrå rokoko
Hörnbyrå rokoko
Hörnbyrå rokoko
Hörnbyrå rokoko
Hörnbyrå rokoko

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HÖRNBYRÅ, 1700-tal, rokoko, fanérad i alm, förgyllda beslag, höjd 85, 99x69 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Renoverad, kompletterad, senare lås

465112

2017-05-27