Oskar Cerezo taklapor

Oskar Cerezo taklapor
Oskar Cerezo taklapor
Oskar Cerezo taklapor
Oskar Cerezo taklapor
Oskar Cerezo taklapor
Oskar Cerezo taklapor

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSKAR CEREZO, Luzifer, taklampor, 2 st., "Saturnia SG", träfanér samt akrylplast, 2000-tal, höjd ca 15, diameter 50 cm

Visst slitage

465113

2017-05-27